Muzikos servisas
Susisiekti +37065017026

Palapinė

Vasara - įvairiauių švenčių, renginių, vykstančių lauke, metas. Per žiemą išsiilgę galimybės organizuoti renginius lauke, visi suskumbame ta daryti. Tačiau neivienas renginio organizatorius negali būti garantuotas, jog jo organizuojamos šventės nesugadins staiga pliūptelėjęs lietus.

Kad nepalankios oro sąlygos nesugadintų Jūsų šventes, mes išnuomosime palapines - pavilijonus, kurie apsaugos nuo darganos.

Galime paiūlyti palapines - pavilijonus, kurių kiekvienos išmatavinai yra 5m. x 5m. x 3m. Palapinės pagamintos iš aliuminio konstrukcijų, yra lengvai surenkamos ir transportuojamos. Baltos spalvos stogas ir mėlynos spalvos palapinių šonai pagaminti iš tentinės mežiagos, todėl nepraleidžia vandens ir puikia apsaugo nuo lietaus ar vėjo gūsių. Pagal kliento pageidavimus, palapinė - pavilijonas gali turėti tik tentinį stoga ir būti nedengtais šonais, arba galima uždengti viena, du, tris ar visus keturis jos šonus.

Palapinė prie scenos

Šios palapinės - pavilijonai dažnai naudojamos kaip mobilios persirengimo patalpos atlikėjams, renginiuose vykstančiuose lauke. Tokiu atveju, palapinės viduje galime sumontuoti papildomą pertvarą padalinančią ją i dvi dalis.

Pavėsinė

Šios palapinės - pavilijonai gali būti naudojami ne tik pavieniai, bet ir jungiami tarpusavyje, taip suformuojant įvairiausių išmatavimų dengtas erdves (5m. x 10m. x 3m., 10m. x 10m. x 3m., ir t.t.) . Palapinių stogų sandūrose montuojami sujungimo elementai, kurie ne tik sujungia palapines tarpusavyje, bet ir tarnauja, kaip vandens nutekėjimo sistema, tad galite būti ramūs, jog renginio metu pliūptelėjęs lietus neužlies svečių, žiūrovų ar atlikėjų.

Vienu metu galime sumontuoti iki 10 tokių palapinių - paviljonų.

Klientui pageidaujant palapines - pavilijonus pristatysime bei pasiimsime savo transportu, taipogi jas sumontuosime bei išmontuosime.


Copyright © 2012. All Rights Reserved.